735 Fighting (U12) Chłopcy +50kg Maciej Piskowski LKS Polonia Łaziska
758 Fighting (U12) Chłopcy +50kg Szczepan Pawłowski Armmagedon Strzyżów
749 Fighting (U12) Chłopcy -30kg Gabriel Pietrasz Armmagedon Strzyżów
335 Fighting (U12) Chłopcy -34kg Szymon Kałuża KSW Satori Jaworzno
727 Fighting (U12) Chłopcy -34kg DOMINIK JAKUBOWSKI UKS Karkosz Team
752 Fighting (U12) Chłopcy -34kg Staszek Mical Armmagedon Strzyżów
716 Fighting (U12) Chłopcy -38kg NIKOLAS WICHER UKS Karkosz Team
728 Fighting (U12) Chłopcy -38kg Bartosz Kopiec LKS Polonia Łaziska
499 Fighting (U12) Chłopcy -42kg Igor Guzy Roan Fight Club Mysłowice
724 Fighting (U12) Chłopcy -42kg Bartosz Kopiec LKS Polonia Łaziska
755 Fighting (U12) Chłopcy -42kg Krystian Kozioł Armmagedon Strzyżów
612 Fighting (U12) Chłopcy -46kg DAWID MACHNA KSW „SATORI” JAWORZNO
501 Fighting (U12) Dziewczyny -36kg Judyta Filus Roan Fight Club Mysłowice
715 Fighting (U12) Dziewczyny -36kg EMILIA PIECHOWSKA UKS Karkosz Team
496 Fighting (U12) Dziewczyny -40kg Lena Baranowska Roan Fight Club Mysłowice
763 Fighting (U12) Dziewczyny -40kg Wiktoria Matlosz Armmagedon Strzyżów
593 Fighting (U12) Dziewczyny -48kg Adela Niciarz SATORI Jaworzno
516 Fighting (U15) Chłopcy +66kg Kuba Pacwa Roan Fight Club Mysłowice
504 Fighting (U15) Chłopcy -34kg Kuba Jochimczyk Roan Fight Club Mysłowice
506 Fighting (U15) Chłopcy -34kg Damian Kostrzewa Roan Fight Club Mysłowice
746 Fighting (U15) Chłopcy -37kg Kuba Jochimczyk Roan Fight Club Mysłowice
747 Fighting (U15) Chłopcy -37kg Damian Kostrzewa Roan Fight Club Mysłowice
631 Fighting (U15) Chłopcy -41kg Bartosz Rydel Roan Fight Club Mysłowice
633 Fighting (U15) Chłopcy -41kg Mikołaj Zipper Roan Fight Club Mysłowice
Fighting (U15) Chłopcy -41kg Szymon Łąka SATORI Jaworzno
512 Fighting (U15) Chłopcy -45kg Iwo Filus Roan Fight Club Mysłowice
658 Fighting (U15) Chłopcy -45kg Aleksander Olszówka KSW Satori Jaworzno
742 Fighting (U15) Chłopcy -45kg Oliwier Białecki UKS Karkosz Team
773 Fighting (U15) Chłopcy -45kg Kacper Kozioł Armmagedon Strzyżów
513 Fighting (U15) Chłopcy -50kg Iwo Filus Roan Fight Club Mysłowice
508 Fighting (U15) Chłopcy -55kg Bartłomiej Drozd Roan Fight Club Mysłowice
732 Fighting (U15) Chłopcy -55kg Dominik Rajszys LKS Polonia Łaziska
Fighting (U15) Chłopcy -66kg Brajan Friedrich UKS Karkosz Team
510 Fighting (U15) Chłopcy -66kg Olivier Langner Roan Fight Club Mysłowice
714 Fighting (U15) Dziewczyny -36kg ALICJA PIECHOWSKA UKS Karkosz Team
766 Fighting (U15) Dziewczyny -36kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
769 Fighting (U15) Dziewczyny -40kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
659 Fighting (U15) Dziewczyny -44kg Ewa Szymik Sparta Gold Team
514 Fighting (U15) Dziewczyny -48kg Wiktoria Paliwoda Roan Fight Club Mysłowice
334 Fighting (U15) Dziewczyny -57kg Hanna Kałuża KSW Satori Jaworzno
736 Fighting (U18) Chłopcy +81kg Szymon Siedlaczek LKS Polonia Łaziska
651 Fighting (U18) Chłopcy -66kg Gracjan Bąk K.S. Sparta Jaworzno
740 Fighting (U18) Chłopcy -66kg Dominik Wojcieszak Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno
518 Fighting (U18) Chłopcy -73kg Szymon Pinkosz Roan Fight Club Mysłowice
677 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -21kg Tomasz Szlapa RKSISW Seiken
683 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -21kg Oskar Włosowicz RKSISW Seiken
623 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -24kg Dawid Mierzejewski Roan Fight Club Mysłowice
679 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -24kg Paweł Szlapa RKSISW Seiken
689 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -24kg Wojciech Jankowski RKSISW Seiken
739 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -24kg Dorian Gałgański Roan Fight Club Mysłowice
811 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -24kg Sebastian Janikowski Berserkers Team Bielsko Biała
Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -24kg Pola Raczyńska Shark Top Bytom
484 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -27kg Paweł Jeruzol Roan Fight Club Mysłowice
485 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -27kg Dorian Gałgański Roan Fight Club Mysłowice
488 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -27kg Łukasz Stebel Roan Fight Club Mysłowice
618 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -27kg Miłosz Królczyk KSW Satori Jaworzno
743 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -27kg Dawid Mierzejewski Roan Fight Club Mysłowice
487 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Bartosz Adamik Roan Fight Club Mysłowice
624 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Michał Biczysko Roan Fight Club Mysłowice
652 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Kamil Cieśla K.S. Sparta Jaworzno
723 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg PARTYKA WIKTOR UKS Karkosz Team
738 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Paweł Jeruzol Roan Fight Club Mysłowice
741 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Łukasz Stebel Roan Fight Club Mysłowice
788 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Alan Lejkowski K.S. Sparta Jaworzno
Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -30kg Adam Łąka SATORI Jaworzno
489 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -34kg Jacek Stankiewicz Roan Fight Club Mysłowice
641 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -34kg Mateusz Pawela K.S. Sparta Jaworzno
771 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -34kg Paweł Hołowiński PCSW Olkusz
775 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -34kg Oliwier Siluk PCSW Olkusz
643 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -38kg Mateusz Wojtak K.S. Sparta Jaworzno
649 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -38kg Adam Bułaś K.S. Sparta Jaworzno
675 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -38kg Adam Barański Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno
784 Fighting bez I fazy (U10) Chłopcy -38kg Damian Strąk
656 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny +40kg Julia Tomczak Sparta Gold Team
Ne-waza (U10) Dziewczyny +40kg Alicja Baranowska Shark Top Bytom
Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny 25kg Wiktoria Trembaczewska Shark Top Bytom
Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny 25kg Pola Raczyńska Shark Top Bytom
486 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -28kg Wiktoria Szafarczyk Roan Fight Club Mysłowice
687 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -32kg Martyna Krzewina RKSISW Seiken
760 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -32kg Lilianna Los Armmagedon Strzyżów
490 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -36kg Nikola Wiśniowska Roan Fight Club Mysłowice
790 Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny -36kg Lena Dubiel K.S. Sparta Jaworzno
Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Martin Pacwa UKS Karkosz Team
407 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Marcin Pędras Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
630 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Szymon Śpiewak Roan Fight Club Mysłowice
654 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Kamil Tomczak Sparta Gold Team
734 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Maciej Piskowski LKS Polonia Łaziska
757 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Szczepan Pawłowski Armmagedon Strzyżów
809 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy +50kg Mateusz Sawa Berserkers Team Bielsko Biała
776 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -27kg Olaf Jabłonka Łamator
503 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -30kg Michał Cieśla Roan Fight Club Mysłowice
748 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -30kg Gabriel Pietrasz Armmagedon Strzyżów
494 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -34kg Krzysztof Lisiak Roan Fight Club Mysłowice
731 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -34kg JAN DUDA UKS Karkosz Team
744 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -34kg Michał Cieśla Roan Fight Club Mysłowice
751 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -34kg Staszek Mical Armmagedon Strzyżów
698 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -34kg Oskar Skop RKSISW Seiken
566 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -38kg Jakub Muniz Acosta BJJ Factory
647 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -38kg Aleks Hajduk K.S. Sparta Jaworzno
726 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -38kg Bartosz Kopiec LKS Polonia Łaziska
498 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -42kg Igor Guzy Roan Fight Club Mysłowice
722 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -42kg Bartosz Kopiec LKS Polonia Łaziska
754 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -42kg Krystian Kozioł Armmagedon Strzyżów
495 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -46kg Krzysztof Strauch Roan Fight Club Mysłowice
611 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -46kg DAWID MACHNA KSW „SATORI” JAWORZNO
493 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -50kg Maciej Stylok Roan Fight Club Mysłowice
681 Fighting bez I fazy (U12) Chłopcy -50kg Tobiasz Graliński RKSISW Seiken
629 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -32kg Julia Krawczyk Roan Fight Club Mysłowice
662 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -32kg Lena Siwek Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
492 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -36kg Joanna Kozielska Roan Fight Club Mysłowice
645 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -36kg Oliwia Taborska K.S. Sparta Jaworzno
627 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -40kg Natalia Minol Roan Fight Club Mysłowice
762 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -40kg Wiktoria Matlosz Armmagedon Strzyżów
411 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -44kg Wiktoria Lorek Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
745 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -44kg Natalia Minol Roan Fight Club Mysłowice
597 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -48kg Adela Niciarz SATORI Jaworzno
626 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -48kg Weronika Spałek Roan Fight Club Mysłowice
718 Fighting bez I fazy (U12) Dziewczyny -48kg SAMANTA LESZCZ UKS Karkosz Team
505 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -34kg Kuba Jochimczyk Roan Fight Club Mysłowice
409 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -37kg Mateusz Wojna Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
635 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -37kg Kuba Jochimczyk Roan Fight Club Mysłowice
632 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -41kg Bartosz Rydel Roan Fight Club Mysłowice
778 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -41kg Kamil Legan Łamator
772 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -45kg Kacper Kozioł Armmagedon Strzyżów
780 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -45kg Oliwier Roskosz Łamator
694 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -50kg Borys Dziel RKSISW Seiken
540 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -55kg Szymon Urbaniec Sparta Gold Team
730 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -55kg Dominik Rajszys LKS Polonia Łaziska
548 Fighting bez I fazy (U15) Chłopcy -60kg Mateusz Kijas Sparta Gold Team
765 Fighting bez I fazy (U15) Dziewczyny -36kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
768 Fighting bez I fazy (U15) Dziewczyny -40kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
782 Fighting bez I fazy (U15) Dziewczyny -44kg Adrianna Strąk
713 Fighting bez I fazy (U15) Dziewczyny -52kg Wiktoria Błatoń LKS Polonia Łaziska
674 Fighting bez I fazy (U15) Dziewczyny -63kg Małgorzata Budniok Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno
621 Fighting bez I fazy (U8) +34kg Adam Grzomba Roan Fight Club Mysłowice
701 Fighting bez I fazy (U8) +34kg CYPRIAN ZASADA UKS Karkosz Team
733 Fighting bez I fazy (U8) +34kg Igor Kułaga Roan Fight Club Mysłowice
699 Fighting bez I fazy (U8) -16kg Zuzanna Potocka-Dalka Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno
692 Fighting bez I fazy (U8) -18kg Gabriel Karkosz UKS Karkosz Team
481 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Borys Kumor Roan Fight Club Mysłowice
483 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Eryk Ceglarek Roan Fight Club Mysłowice
685 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Marcel Mrowicki RKSISW Seiken
695 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Alan Wściubiak Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno
711 Fighting bez I fazy (U8) -22kg IGOR ENGELMAN UKS Karkosz Team
813 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Bartosz Urbaś Berserkers Team Bielsko Biała
692 Fighting bez I fazy (U8) -22kg Gabriel Karkosz UKS Karkosz Team
482 Fighting bez I fazy (U8) -24kg Urszula Stankiewicz Roan Fight Club Mysłowice
703 Fighting bez I fazy (U8) -24kg WIKTORIA JOCHEMCZYK UKS Karkosz Team
737 Fighting bez I fazy (U8) -24kg Wojciech Spałek Roan Fight Club Mysłowice
Fighting bez I fazy (U8) -24kg Nikodem Jurkiewicz Shark Top Bytom
617 Fighting bez I fazy (U8) -26kg ZOFIA MACHNA KSW „SATORI” JAWORZNO
619 Fighting bez I fazy (U8) -26kg Wojciech Spałek Roan Fight Club Mysłowice
637 Fighting bez I fazy (U8) -26kg Marianna Prokurat K.S. Sparta Jaworzno
545 Fighting bez I fazy (U8) -28kg Jakub Urbaniec Sparta Gold Team
620 Fighting bez I fazy (U8) -28kg Borys Krupa Roan Fight Club Mysłowice
710 Fighting bez I fazy (U8) -32kg PIOTR PĘDRAS-MOGIELNICKI UKS Karkosz Team
712 Fighting bez I fazy (U8) -32kg OLIWIER KOSTRZEWA UKS Karkosz Team
720 Fighting bez I fazy (U8) -32kg MAGDALENA MICHALIK UKS Karkosz Team
725 Fighting bez I fazy (U8) -32kg MARCEL REDYK UKS Karkosz Team
405 Fighting bez I fazy (U8) -34kg Oskar Drzewiecki Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
480 Fighting bez I fazy (U8) -34kg Igor Kułaga Roan Fight Club Mysłowice
639 Fighting bez I fazy (U8) -34kg Maciej Pawela K.S. Sparta Jaworzno
696 Fighting bez I fazy (U8) -34kg Wiktor Socha UKS Karkosz Team
702 Fighting bez I fazy (U8) -34kg KACPER ZŁOTNIK UKS Karkosz Team
807 Fighting bez I fazy (U8) -34kg Wiktoria Leśniewska Berserkers Team Bielsko Biała
676 Ne-waza (U10) Chłopcy -21kg Tomasz Szlapa RKSISW Seiken
682 Ne-waza (U10) Chłopcy -21kg Oskar Włosowicz RKSISW Seiken
678 Ne-waza (U10) Chłopcy -24kg Paweł Szlapa RKSISW Seiken
688 Ne-waza (U10) Chłopcy -24kg Wojciech Jankowski RKSISW Seiken
810 Ne-waza (U10) Chłopcy -24kg Sebastian Janikowski Berserkers Team Bielsko Biała
Ne-waza (U10) Dziewczyny -24kg Pola Raczyńska Shark Top Bytom
653 Ne-waza (U10) Chłopcy -30kg Kamil Cieśla K.S. Sparta Jaworzno
789 Ne-waza (U10) Chłopcy -30kg Alan Lejkowski K.S. Sparta Jaworzno
795 Ne-waza (U10) Chłopcy -30kg Franciszek Kaczor Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
797 Ne-waza (U10) Chłopcy -30kg Kuba Jażwiński Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
802 Ne-waza (U10) Chłopcy -30kg Antoni Golec Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
562 Ne-waza (U10) Chłopcy -34kg Filip Zmuda BJJ Factory
792 Ne-waza (U10) Chłopcy -34kg Igor Hojan Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
642 Ne-waza (U10) Chłopcy -34kg Mateusz Pawela K.S. Sparta Jaworzno
800 Ne-waza (U10) Chłopcy -34kg Borys Wypysiński Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
Ne-waza (U10) Chłopcy -34kg Filip Pyrcioch BJJ Factory
563 Ne-waza (U10) Chłopcy -38kg Filip ZMUDA BJJ Factory
644 Ne-waza (U10) Chłopcy -38kg Mateusz Wojtak K.S. Sparta Jaworzno
650 Ne-waza (U10) Chłopcy -38kg Adam Bułaś K.S. Sparta Jaworzno
785 Ne-waza (U10) Chłopcy -38kg Damian Strąk
796 Ne-waza (U10) Chłopcy -38kg Norbert Grzegorczyk Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
672 Ne-waza (U10) Chłopcy -42kg Wojtek Rajnisz Academia Gorila Ruda Slaska
799 Ne-waza (U10) Chłopcy -42kg Bartosz Pieron Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
657 Ne-waza (U10) Dziewczyny +40kg Julia Tomczak Sparta Gold Team
670 Ne-waza (U10) Dziewczyny +40kg Julia Mazur Academia Gorila Ruda Slaska
Ne-waza (U10) Dziewczyny +40kg Alicja Baranowska Shark Top Bytom
Fighting bez I fazy (U10) Dziewczyny 25kg Wiktoria Trembaczewska Shark Top Bytom
Ne-waza (U10) Dziewczyny 25kg Pola Raczyńska Shark Top Bytom
578 Ne-waza (U10) Dziewczyny -32kg Maja Pluta BJJ Factory
686 Ne-waza (U10) Dziewczyny -32kg Martyna Krzewina RKSISW Seiken
761 Ne-waza (U10) Dziewczyny -32kg Lilianna Los Armmagedon Strzyżów
791 Ne-waza (U10) Dziewczyny -36kg Lena Dubiel K.S. Sparta Jaworzno
491 Ne-waza (U10) Dziewczyny -40kg Nikola Dańkowska Roan Fight Club Mysłowice
408 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Marcin Pędras Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
570 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Krzysztof SIEPRAWSKI BJJ Factory
655 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Kamil Tomczak Sparta Gold Team
664 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Wojciech Gołąb Stowarzyszenie BJJ Factory
759 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Szczepan Pawłowski Armmagedon Strzyżów
808 Ne-waza (U12) Chłopcy +50kg Mateusz Sawa Berserkers Team Bielsko Biała
777 Ne-waza (U12) Chłopcy -27kg Olaf Jabłonka Łamator
750 Ne-waza (U12) Chłopcy -30kg Gabriel Pietrasz Armmagedon Strzyżów
729 Ne-waza (U12) Chłopcy -34kg DOMINIK JAKUBOESKI UKS Karkosz Team
753 Ne-waza (U12) Chłopcy -34kg Staszek Mical Armmagedon Strzyżów
794 Ne-waza (U12) Chłopcy -34kg Mateusz Haras Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
697 Ne-waza (U12) Chłopcy -34kg Oskar Skop RKSISW Seiken
565 Ne-waza (U12) Chłopcy -38kg Jakub Muniz Acosta BJJ Factory
648 Ne-waza (U12) Chłopcy -38kg Aleks Hajduk K.S. Sparta Jaworzno
Ne-waza (U12) Chłopcy -38kg Franek Matusik Academia Gorila Ruda Slaska
500 Ne-waza (U12) Chłopcy -42kg Igor Guzy Roan Fight Club Mysłowice
756 Ne-waza (U12) Chłopcy -42kg Krystian Kozioł Armmagedon Strzyżów
793 Ne-waza (U12) Chłopcy -42kg Kacper Hojan Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
569 Ne-waza (U12) Chłopcy -46kg Igor MAJEWSKI BJJ Factory
613 Ne-waza (U12) Chłopcy -46kg DAWID MACHNA KSW „SATORI” JAWORZNO
Ne-waza (U12) Chłopcy -46kg Karol Broda Academia Gorila Ruda Slaska
663 Ne-waza (U12) Chłopcy -50kg Wojciech Gołąb Stowarzyszenie BJJ Factory
680 Ne-waza (U12) Chłopcy -50kg Tobiasz Graliński RKSISW Seiken
502 Ne-waza (U12) Dziewczyny -36kg Judyta Filus Roan Fight Club Mysłowice
564 Ne-waza (U12) Dziewczyny -36kg Martyna BONCZAR BJJ Factory
646 Ne-waza (U12) Dziewczyny -36kg Oliwia Taborska K.S. Sparta Jaworzno
497 Ne-waza (U12) Dziewczyny -40kg Lena Baranowska Roan Fight Club Mysłowice
671 Ne-waza (U12) Dziewczyny -40kg Laura Stankiewicz Academia Gorila Ruda Slaska
764 Ne-waza (U12) Dziewczyny -40kg Wiktoria Matlosz Armmagedon Strzyżów
412 Ne-waza (U12) Dziewczyny -44kg Wiktoria Lorek Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
579 Ne-waza (U12) Dziewczyny -44kg Oliwia Pluta BJJ Factory
798 Ne-waza (U12) Dziewczyny -44kg Aleksandra Baran Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
595 Ne-waza (U12) Dziewczyny -48kg Adela Niciarz SATORI Jaworzno
517 Ne-waza (U15) Chłopcy +66kg Kuba Pacwa Roan Fight Club Mysłowice
804 Ne-waza (U15) Chłopcy +66kg Igor Barański Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
507 Ne-waza (U15) Chłopcy -34kg Damian Kostrzewa Roan Fight Club Mysłowice
410 Ne-waza (U15) Chłopcy -37kg Mateusz Wojna Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
560 Ne-waza (U15) Chłopcy -37kg Maciej SZCZEPANIK BJJ Factory
636 Ne-waza (U15) Chłopcy -37kg Damian Kostrzewa Roan Fight Club Mysłowice
561 Ne-waza (U15) Chłopcy -41kg Maciej Szczepanik BJJ Factory
634 Ne-waza (U15) Chłopcy -41kg Mikołaj Zipper Roan Fight Club Mysłowice
779 Ne-waza (U15) Chłopcy -41kg Kamil Legan Łamator
573 Ne-waza (U15) Chłopcy -45kg Bartosz ZMUDA BJJ Factory
668 Ne-waza (U15) Chłopcy -45kg Olek Woczka Academia Gorila Ruda Slaska
721 Ne-waza (U15) Chłopcy -45kg MATEUSZ MOCZKO UKS Karkosz Team
774 Ne-waza (U15) Chłopcy -45kg Kacper Kozioł Armmagedon Strzyżów
781 Ne-waza (U15) Chłopcy -45kg Oliwier Roskosz Łamator
574 Ne-waza (U15) Chłopcy -50kg Bartosz ZMUDA BJJ Factory
576 Ne-waza (U15) Chłopcy -50kg Mateusz CHROBAK BJJ Factory
693 Ne-waza (U15) Chłopcy -50kg Borys Dziel RKSISW Seiken
509 Ne-waza (U15) Chłopcy -55kg Bartłomiej Drozd Roan Fight Club Mysłowice
541 Ne-waza (U15) Chłopcy -55kg Szymon Urbaniec Sparta Gold Team
549 Ne-waza (U15) Chłopcy -60kg Mateusz Kijas Sparta Gold Team
575 Ne-waza (U15) Chłopcy -60kg Sebastian SOŁTYSIAK BJJ Factory
511 Ne-waza (U15) Chłopcy -66kg Olivier Langner Roan Fight Club Mysłowice
660 Ne-waza (U15) Chłopcy -66kg Sebastian Sołtysiak stowarzyszenie BJJ Factory
767 Ne-waza (U15) Dziewczyny -36kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
770 Ne-waza (U15) Dziewczyny -40kg Julia Pietrasz Armmagedon Strzyżów
333 Ne-waza (U15) Dziewczyny -44kg MAŁGORZATA BAUCZ ROAN FIGHT CLUB KATOWICE
529 Ne-waza (U15) Dziewczyny -44kg Ewa Szymik Sparta Gold Team
783 Ne-waza (U15) Dziewczyny -44kg Adrianna Strąk
515 Ne-waza (U15) Dziewczyny -48kg Wiktoria Paliwoda Roan Fight Club Mysłowice
700 Ne-waza (U15) Dziewczyny -48kg Kamila Lisowicz Academia Gorila Ruda Slaska
572 Ne-waza (U15) Dziewczyny -52kg Oliwia Sieprawska BJJ Factory
577 Ne-waza (U15) Dziewczyny -52kg Kamila BONCZAR BJJ Factory
580 Ne-waza (U15) Dziewczyny -52kg Hanna DUDZIŃSKA BJJ Factory
673 Ne-waza (U15) Dziewczyny -52kg Marta Król Academia Gorila Ruda Slaska
581 Ne-waza (U18) Chłopcy -60kg Mateusz Godziejewicz BJJ Factory
667 Ne-waza (U18) Chłopcy -60kg Miłosz Janecki UKS Budo Pawłowice
669 Ne-waza (U18) Chłopcy -60kg Oliwier Płaczkowski Academia Gorila Ruda Slaska
661 Ne-waza (U18) Chłopcy -66kg Marcel Żmija UKS Budo Pawłowice
665 Ne-waza (U18) Chłopcy -66kg Marcel Żmija UKS Budo Pawłowice
787 Ne-waza (U18) Chłopcy -66kg Gracjan Bąk K.S. Sparta Jaworzno
666 Ne-waza (U18) Chłopcy -81kg Daniel Krawiec UKS Budo Pawłowice
622 Ne-waza (U8) +34kg Adam Grzomba Roan Fight Club Mysłowice
803 Ne-waza (U8) -20kg Norbert Furgalski Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
684 Ne-waza (U8) -22kg Marcel Mrowicki RKSISW Seiken
801 Ne-waza (U8) -22kg Robert Wypysiński Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
805 Ne-waza (U8) -22kg Igor Kapusta Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
812 Ne-waza (U8) -22kg Bartosz Urbaś Berserkers Team Bielsko Biała
Fighting bez I fazy (U8) -24kg Nikodem Jurkiewicz Shark Top Bytom
638 Ne-waza (U8) -26kg Marianna Prokurat K.S. Sparta Jaworzno
544 Ne-waza (U8) -28kg Jakub Urbaniec Sparta Gold Team
406 Ne-waza (U8) -34kg Oskar Drzewiecki Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo
640 Ne-waza (U8) -34kg Maciej Pawela K.S. Sparta Jaworzno
806 Ne-waza (U8) -34kg Wiktoria Leśniewska Berserkers Team Bielsko Biała