Święta Wielkanocne to czas radości i nadziei na nowe odradzające się życie , to czas kiedy przyroda budzi się do życia gdzie świat zaczyna nabierać kolorów widzimy to dzisiaj lecz teraz ,  trochę z oddali zza okien swoich domów bo dzisiaj w tym trudnym okresie zostaliśmy w domach i w gronie najbliższych spędzamy ten trudny dla nas czas.

Przeżyjmy te święta z uśmiechem na twarzy wspólnie jako cała sportowa rodzina  pełni nadziei że już wkrótce spotkamy się w naszych klubach , salach treningowych podczas zawodów których nam teraz brakuje.

Bądźmy dobrej myśli że opanujemy wspólnie wszystkie przeciwności które stoją nam teraz na przeszkodzie aby spotkać się z przyjaciółmi i znajomymi , zachowajmy wszelkie środki ostrożności zalecane przez władze chrońmy siebie i swoje rodziny.

Całej braci sportowej  zawodnikom, trenerom, opiekunom oraz wszystkim którzy w ten ciężki czas wspierają i pomagają nam dotrwać do lepszego jutra życzę spokojnych , wesołych a przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy .

Prezes Śląskiego Związku Ju-Jitsu

Roman Zieliński