BOŚNIA I HERCEGOWINA- WPS (1) (1)

 

   ZGRUPOWANIE KADRY ŚLĄSKA 2023

W TERMINIE 30.06-11.07.2023.

         KOSZT UCZESTNIKA 3350,00 ZŁ

 

BOŚNIA I HERCEGOWINA to piękny kraj, pełen cudownych krajobrazów, nieskażonej przyrody, niesamowicie klimatycznych miasteczek oraz fantastycznych mieszkańców. Hasło tego kraju to The heart shaped land, czyli Kraj w kształcie serca. Patrząc na mapę – faktycznie – kraj ten przypomina swoim kształtem serce. Ale hasło to ma również wymiar metaforyczny – mieszkańcy rzeczywiście mają serce na dłoni.

 

MIEJSCOWOŚĆ

NEUM położone jest w pięknej zatoce w południowej części wschodniego wybrzeża Adriatyku, na terenie Bośni i Hercegowiny. Jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Jest to typowo turystyczna miejscowość z dużą ilością hoteli i restauracji. Na plaży znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego. Niedaleka odległość od Dubrownika, Splitu i Trogiru pozwala na realizację atrakcyjnego programu krajoznawczego.

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel ZENIT 3* – obiekt położony jedną minutę spacerem od prywatnej plaży (plaża żwirowa z betonowymi podestami). Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3-osobowych (dwa łóżka regularne i jedna dostawka) z łazienkami i klimatyzacją. Na terenie hotelu: basen kryty (24m x 12m), przestronny hol, restauracja, bar, bezpłatne WiFi, sklep z pamiątkami, parking. Bogate zaplecze sportowe: boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, tenisa, tenis stołowy, sala gimnastyczna. Boisko do piłki nożnej i korty tenisowe płatne dodatkowo.

WYŻYWIENIE

Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej (bardzo dobra kuchnia chorwacka). Do obiadów i kolacji woda w dzbankach. Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek śniadanie oraz suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu z hotelu.

 

  • na miejscu płatna taksa turystyczna: 5 EUR/pobyt osoby poniżej 12-go rok życia,
  • 10 EUR/pobyt osoby powyżej 12-go roku życia.